Motoprezent
2012-04-15 14:12:57
Mamy przyjemność poinformować, że spółka Let’s Drive Marcin Turski przejęła od Supercar Club Poland S.A. projekt Motoprezent. Mamy nadzieję, że wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w sportach samochodowych, jak i w szkoleniu kierowców, zagwarantuje naszym Klientom najwyższej klasy przeżycia motoryzacyjne.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy do Motoparku Ułęż w dniach 21 i 22 kwietnia na pierwsze spotkanie z nowym wydaniem Motoprezentu. Zapraszamy zarówno osoby, które skorzystały bądź skorzystają z oferty naszego sklepu, jak i wszystkich niezdecydowanych i ciekawych motoryzacyjnych emocji. Zachęcamy nie tylko do oglądania widowiskowych samochodów, ale również do delektowania się adrenaliną i korzystania z promocyjnych przejazdów samochodami Waszych marzeń. W tych dniach poza standardowymi produktami oferujemy Wam zindywidualizowane pakiety dostosowane do Waszych potrzeb i możliwości.

Zachęcamy do odwiedzenia Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Let’s Drive. Gwarantujemy niezapomniane emocje i atrakcyjne ceny!

Zespół Let's Drive


Powrót
 
 
© Copyright 2011 Marcin Turski | All Rights Reserved